Herkes İçin Güzellik

2008 yılından itibaren “Herkes için güzellik” felsefesi ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Safir Güzellik Merkezi, Şırnak, Midyat (Mardin) ve Batman illerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, son teknolojileri ve güler yüzü bir arada sunmak çok önemlidir. Mükemmelliğin detaylarda gizli olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden gerek teknik, gerekse teknolojik anlamda yeterliliğimiz ile verdiğimiz her hizmetimizde başarıyı garanti edebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti motivasyonumuzun kaynağıdır.

Neler Sunuyoruz?

Güzellik merkezimizde çalışan güler yüzlü ve kendi alanlarında uzman personellerimiz sayesinde; Saç Ekimi, Hydrafacial Cilt Bakımı, Botoks, Dolgu, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Bölgesel Zayıflama, Dermapen, PRP, Saç Mezoterapisi, Akne Ve Leke Tedavisi gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Safir Güzellik Merkezi’nde bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece modern bir ortamda konforlu bir hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan kimyasal malzemeler, solüsyonlar ve serumlar insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Marka değerimizi her geçen gün daha yükseğe taşırken birçok sosyal sorumluluk projelerine siz değerli müşterilerimiz ile imzamızı atıyoruz. Hizmetlerimiz, kampanyalarımız ve projelerimiz hakkında bilgi almak isterseniz Safir Güzellik Merkezi şubelerimizde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Şubelerimiz

2008 yılından itibaren “Herkes için güzellik” felsefesi ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Safir Güzellik Merkezi, Şırnak, Midyat (Mardin) ve Batman illerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Batman Merkez Şube

0544 492 72 72

Diyarbakır Cad. Emniyet Müd. Karşısı Safir Plaza Kat:3 No:307 Batman/ Merkez

Şırnak Şube

0545 221 50 01

Bahçelievler Mahallesi Polis Evi Yanı Şırnak / Merkez

Midyat Şube

0542 221 50 00

Yeni Midyat Devlet Hastanesi Karşısı Midyat/ Merkez

İletişime Geçin ve Randevunuzu Hemen Alın!

0544 492 72 72